середа, 29 березня 2017 р.

Обласна учнівська конференція "Роде наш красний, роде наш прекрасний"

28 березня 2017 року у приміщенні Української гімназії імені Івана Франка Тернопільської міської ради відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний", яка проводиться з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю.

     Юні краєзнавці з усіх районів, об'єднаних територіальних громад та міст області, загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів (понад 160 учасників) представляли свої кращі пошуково-дослідницькі та науково-краєзнавчі роботи з історичного, географічного краєзнавства, геології, археології, фолькльору та етнографії, виставки пошуково-краєзнавчих матеріалів, зібраних юними пошуковцями під час туристо-раєзнавчих походів, експедицій та екскурсій, проведених упродовж року з учнівською молоддю.   
     Наш Чортківський район представляли учні-краєзнавці Нагірнянської ЗОШ та Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст. які стали переможцями районного етапу роботи експедиційної учнівської молоді.   Приємно відзначити, що під керівництвом вчителя фізичної культури Саска Ірини Богданівни учениця 11 класу Мороз Христина і учениці 9 класу Плітонова Юлія та Шарабуряк Адріана стали лауреатами обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний" і були нагороджені  Дипломами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації. Церемонію нагородження проводили керівники секцій.
  На завершення заходу були висловлені щирі слова подяки від організаторів усім, хто долучився до проведення заходу.
    Ірина Богданівна разом з учнями одержала масу вражень і задоволення, а ще вони мали змогу прогулятися визначними місцями нашого Тернополя.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар